Zapraszamy na nową stronę firmy Adtech
www.adtech.pl

British language / Język Angielski
Firma Zamów Pomoc Praca Kontakt
 
Apex4
S4000T
S4500THS
 
Apex3
Andes3
S3750THS
 
Apex2
S2500THS
S1500T
S2000i
 
kable
akumulator
zasilacz
futerały
papier
 


EXTECH drukarki termiczne

drukarka termiczna - Extech S4500THS4 CALOWA (112 mm) PRZENOŚNA  DRUKARKA PARAGONÓW, FAKTUR I ETYKIET Z KODEM KRESKOWYM Z BEZPRZEWODOWĄ KOMUNIKACJĄ Z KOMPUTEREM

 1. Drukarka przenośna o nowoczesnym projekcie przeznaczona do pracy w warunkach ciężkich. Odbojniki gumowe stanowiące część obudowy gwarantują dużą wytrzymałość na uderzenia i upadki.
 2. Bezprzewodowa komunikacja z komputerem
 3. Ergonomiczny system komunikacji IrDA
 4. Możliwość zainstalowania modułu Bluetooth i WiFi 802.11b
 5. Wyjątkowo ergonomiczny system zmiany rolki papieru
 6. Najlżejsza w swojej kategorii drukarek przenośnych o szerokości papieru 4 cale.
 7. Akumulator o największej wydajności energetycznej.
 8. Zaprojektowana w sposób gwarantujący przewagę w szybkości drukowania.
 9. Pamięć typu Flash o dużej pojemności gwarantująca przechowywanie LOGO, grafik i kodu kreskowego bez potrzeby transmitowania ich za każdym razem z komputera
 10. Możliwość zainstalowania modułu czytnika karty magnetycznej (MCR)
 11. Możliwość zainstalowania modułu czytnika karty kredytowej typu Smart Card (SCR)
 12. Gwarancja jednoroczna na drukarkę wraz z głowicą drukującą

NOWOŚCI W PROJEKCIE

 1. Najnowszy mikroprocesor zawierający dużą pamieć typu RAM i Flash pozwalającą na przechowanie programu, zbioru znaków w wielu formatach i zbiorów potrzebnych do drukowania kodu kreskowego.
 2. System AC/DC konwertera gwarantujący kontrolę napięcia, temperatury, obciążeń prądowych i jednocześnie śledzący poprawność działania programu wewnętrznego.
 3. Głowica drukująca, 4 calowa, firmy Seiko gwarantująca: wyjątkową łatwość wymiany papieru, sterowanie z programu użytkownika kontrastem wydruku (tj. temperaturą pracy głowicy) i szybkością drukowania. Głowica posiada czujniki końca papieru i zabezpieczeń przepięciowych.
 4. System zasilania i ładowania akumulatora z automatycznym przełączaniem na zasilanie z linii gdy ładowarka zostaje podłączona z zastosowaniem akumulatora 2200mAh typu Lithium-Ion
 5. Uniwersalność zastosowań z różnorodnymi systemami operacyjnymi takimi jak MS-DOS, Windows 95, 98, 2000, XP jak również z systemami dla zastosowań przenośnych jak Windows CE, CE.Net, Pocket PC, Palm, dzięki posiadaniu sterowników dla każdego z nich. Łatwość komunikacji z tymi systemami za pomocą standardów IrDA, Bluetooth, WiFi - 802.11b.
 6. Duża różnorodność zbiorów znaków dająca możliwość drukowania od 12 do 24 znaków w jednym calu jak również drukowania załadowanych do drukarki LOGO.
Ta strona spełnia standard HTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!
Statystyka generowana przez Reggi-Stat - www.reggi.pl