Zapraszamy na nową stronę firmy Adtech
www.adtech.pl

British language / Język Angielski
Firma Zamów Pomoc Praca Kontakt
 
Apex4
S4000T
S4500THS
 
Apex3
Andes3
S3750THS
 
Apex2
S2500THS
S1500T
S2000i
 
kable
akumulator
zasilacz
futerały
papier
 


EXTECH drukarki termiczne

drukarka termiczna - EXTECH S2500THSULTRALEKKA, 2 CALOWA (57 mm), PRZENOŚNA DRUKARKA Z BEZPRZEWODOWĄ KOMUNIKACJĄ Z KOMPUTEREM

 1. Drukarka przenośna o nowoczesnym projekcie przeznaczona do pracy w warunkach wyjątkowo ciężkich. Odbojniki gumowe jako część obudowy.
 2. Bezprzewodowa komunikacja z komputerem
 3. Ergonomiczny system komunikacji IrDA
 4. Możliwość zainstalowania modułu Bluetooth
 5. Wyjątkowo ergonomiczny system zmiany rolki papieru
 6. Najlżejsza w swojej kategorii drukarek przenośnych o szerokości papieru 2 cale.
 7. Akumulator o największej wydajności energetycznej.
 8. Zaprojektowana w sposób gwarantujący przewagę w szybkości drukowania.
 9. Pamięć typu Flash o dużej pojemności gwarantująca przechowywanie LOGO, grafik i kodu kreskowego bez potrzeby transmitowania ich za każdym razem z komputera
 10. Możliwość zainstalowania modułu czytnika karty magnetycznej (MCR)
 11. Gwarancja jednoroczna na drukarkę wraz z głowicą drukującą

NOWOŚCI W PROJEKCIE

 1. Najnowszy mikroprocesor zawierający dużą pamięć typu RAM i Flash pozwalającą na przechowywanie programu, zbioru znaków w wielu formatach i zbiorów potrzebnych do drukowania kodu kreskowego.
 2. System AC/DC konwertera gwarantujący kontrolę napięcia, temperatury i obciążeń prądowych i jednocześnie śledzący poprawność działania programu wewnętrznego.
 3. Najlepsza na rynku głowica drukująca firmy SEIKO gwarantująca: wyjątkową łatwość, wymiany papieru, sterowanie z programu użytkownika kontrastem wydruku (tj. temperaturą pracy głowicy) i szybkością drukowania. Głowica posiada czujniki końca papieru i zabezpieczeń przepięciowych.
 4. System zasilania i ładowania akumulatora z automatycznym przełączeniem na zasilanie z linii gdy ładowarka zostaje podłączona.
 5. Uniwersalność zastosowań z różnorodnymi systemami operacyjnymi takimi jak MS-DOS, Windows 95, 98, 2000, XP jak również z systemami dla zastosowań przenośnych jak Windows CE, CE.Net, Pocket PC, Palm, dzięki posiadaniu sterowników dla każdego z nich.
 6. Duża różnorodność zbiorów znaków dająca możliwość drukowania od 12 do 24 znaków w jednym calu jak również drukowania załadowanych do drukarki LOGO.
Ta strona spełnia standard HTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!
Statystyka generowana przez Reggi-Stat - www.reggi.pl