Zapraszamy na now± stronę firmy Adtech
www.adtech.pl

British language / Język Angielski
Firma Zamów Pomoc Praca Kontakt
 
Apex4
S4000T
S4500THS
 
Apex3
Andes3
S3750THS
 
Apex2
S2500THS
S1500T
S2000i
 
kable
akumulator
zasilacz
futerały
papier
 


EXTECH drukarki termiczne

Drukowanie w urz±dzeniach mobilnych (PocketPC)

Aktualnie urz±dzenia mobilne typu PocketPC z zainstalowanym systemem firmy Microsoft (Windows Mobile itp.) nie maj± wbudowanej obsługi urz±dzeń drukuj±cych. Z tego powodu twórcy oprogramowania na te urz±dzenia musz± sami uwzględnić i stworzyć funkcję drukowania w swoim oprogramowaniu przy pomocy sterowników dostarczonych przez producenta drukarki.

Firma EXTECH udostępnia dla deweloperów (twórców oprogramowania) kontrolkę ActiveX firmy FieldSoftware - PrinterCE SDK, która ma zaimplementowany sterownik do drukarek termicznych firmy Extech i kilku innych producentów. Na stronie producenta tej kontrolki s± przedstawione przykłady kodów Ľródłowych wykorzystuj±cych powyższ± kontrolkę (http://fieldsoftware.com/PrinterCE.htm).
Na stronie producenta kontrolka ta jest do ¶ci±gnięcia w wersji demonstracyjnej, jednak firma Extech dla swoich klientów udostępnia kod za pomoc± którego staniecie się Państwo posiadaczami pełnej wersji. W tej sprawie prosimy o kontakt mailowy z naszym działem technicznym.

W przypadku gdy nie jeste¶cie Państwo deweloperem i wykorzystuj± Państwo drukarkę tylko do wykonywania wydruków np. z Pocket Worda, to zachęcamy do skorzystania z programu PrintPocketCE firmy FieldSoftware. Program ten dostępny jest w wersji demonstracyjnej na stronie producenta http://fieldsoftware.com/PrintPocketCE.htm

PrintPocketCE    PrintPocketCE

Ta strona spełnia standard HTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!
Statystyka generowana przez Reggi-Stat - www.reggi.pl